| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Su geçirmez | IP68 |
| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 3,2Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Başvuru | Madencilik, tünel, şantiyeler vb. |
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
|---|---|
| Renk sıcaklığı | 2700k-6500k |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Uyanma zamanı | 80 saat-100 saat |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
|---|---|
| Işın açısı | 120 ° |
| Aydınlık akı | 1000lm |
| Su geçirmez | IP67 |
| Süre | 16 saat |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Parlaklık | 12500 lüks - 25000 lüks |
| Garanti | 2 Yıl |
| Gerilim | AC85-265V |
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Çalışma süresi | 16 saat-18 saat |
|---|---|
| Su geçirmez | IP68 |
| Şarj süresi | ≤6 saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 50°C |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 Lux |
| Kullanım | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| aydınlık | 96 lum |