| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
|---|---|
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| CRI | RA> 80 |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Işık akısı | 1000-20000lm |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ |
| Pil | Lityum pili |
| Renk | yeşil |
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| modeli | Lamba |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Başvuru | Madencilik |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Model NO. | GL-T666B |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 3,2Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Model NO. | GL-T666B |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 13-15 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ürün Adı | 5000lux madenci şapkası lambası |
|---|---|
| Çalışma zamanı | 10 saat |
| Oled Ekran | - Evet. |
| Özellikler | İyi dokunuşlu silikon düğme kapağı |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah - 7.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Model numarası | GLC12-A |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Ağırlık | 480G |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |