| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 14-16 saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 13-15 saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 800mA |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Parlak Madencilik Akülü Madenci Başlığı Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | GLT-2 Şarj Edilebilir Akülü Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | GLT-2 hafif kömür madencilik ışığı |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Çalışma Aydınlatma Süresi | Su geçirmez kablosuz başlık lambası GLT-2 |
|---|---|
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 5000lüks |
| Oled Ekran | 3.7v |
| Özellikler | Hafif ve kablosuz |
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Su geçirmez | IP68 |
| Malzeme | ABS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Su geçirmez | IP68 |