| Model NO. | GL-T666A |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Ürün Adı | Kablosuz kapağı lamba |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | 15000lux Madencilik Bareti Işıkları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Çalışma Aydınlatma Süresi | Su geçirmez kablosuz başlık lambası GLT-2 |
|---|---|
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 5000lüks |
| Oled Ekran | 3.7v |
| Özellikler | Hafif ve kablosuz |
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah - 7.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Süre | 16 saat |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Ağırlık | 199 g |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
| Aydınlık | 232 lum |
| Kapasite | 6.8 Ah |
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 17 saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
|---|---|
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| CRI | RA> 80 |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Işık akısı | 1000-20000lm |