| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
|---|---|
| Öğe Adı | GL2.5-C |
| aydınlık | 216lum |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | silikon |
| Uzunluk | 5 m/rulo, 10 m/rulo |
| kısılabilir | - Evet. |
| Çizgi açısı | 120° |
| Çizgi açısı | 120° |
|---|---|
| Giriş Voltajı | AC 220V |
| Malzeme | silikon |
| LED Tipi | smd 5050 |
| CRI | 85+ |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Renk sıcaklığı | 6000K |
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Güç ölçer | 12W |
|---|---|
| LED'ler | 72/m |
| Voltaj | DC36V |
| LED Tipi | 5050 |
| Aydınlatma Rengi | Soğuk su, özelleştirilebilir |
| Çalışma süresi | 120 saat |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| şarj akımı | 1.5A |
| Malzemeler | PC+Silikon |
| Dalga uzunluğu | Sağ: 630 / Yer: 525 / Yer: 465 |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Lümen | 216 lümen |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ip derecesi | IP68 |
|---|---|
| Uzunluk | 5 m/rulo, 10 m/rulo |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk sıcaklığı | Seçenekler İçin 3000K-20000K |
| Giriş Voltajı | AC 220V |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |