| Akü kapasitesi | 7AH şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Sürekli çalışma süresi | >15 |
| Garanti | 3-5 yıl |
| Model numarası | GLC12-A |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
|---|---|
| Lümen | 385lum lum |
| Uyanma zamanı | 16 saat-18 saat |
| Ana ışık gücü | 1.7W |
| aydınlık | 216lum |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ürün Adı | KL5LM kablolu madencilik ışığı |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Lümen | 216 Lümen |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GL5-B Kablolu madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 4.2V/2A |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2200mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Malzeme | plastik ve metal |
| Ana ışık Güç | 0,74W |
|---|---|
| standart voltaj | 3.7V |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Ip derecesi | IP68 |
| Koruma derecesi | su geçirmez IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |