| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7.8Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | bilgisayar |
| Işık kaynağı | LED |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah - 7.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Model no. | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| IP derecesi | IP68 |
| Işık kaynağı | LED, ana ışık ve yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Tip | Farlar |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Garanti (yıl) | 1 |
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 17 saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Gerilim | AC 100-240V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Kullanım | Tünel, madencilik, yeraltı. |