| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık gücü | 1,78W |
| Model numarası | GL5-D |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/Düşük/Flaşör |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Aydınlık | 216 lümen |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/düşük/flaş |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Alçakgönüllü | 216lum |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Ana ışık aydınlık | 94 Lum |
|---|---|
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Başvuru | Madencilik, tünel, şantiye vb. |
| Ana ışık ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Pil tipi | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,EMC,FCC |
| Kullanım | Madencilik, kamp, endüstriyel, acil durum, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | Cree LED'i |
| IP derecesi | IP68 |
| Uyanma zamanı | 16 saat-18 saat |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı | 5000K |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 50°C |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
| Montaj seçeneği | Tavan montajı/kanca montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
|---|---|
| Hizmet | OEM/ODM mevcut |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |