| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışık Güç | 1.1W |
| Model Numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Modeli | GLT-2 Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Parlaklık | 5000lüks |
| Modeli | GL-T666(B) Patlamaya Karşı El Feneri |
|---|---|
| LED Güç | 3W |
| 1 metrelik parlaklık | 3500 lüks |
| V/A'yı şarj etme | 5V / 1.5A |
| Pil Kapasitesi | 3,4Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Lümen | 216 lümen |
| Ürün Adı | GLT-2 Şarj Edilebilir Akülü Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | Şarj Edilebilir Madencilik Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Su geçirmez | IP67 |
| Ağırlık | 418g |
| Ürün Adı | GL2.5-A Şarj Edilebilir Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| aydınlık | 85 lümen |
| Parlaklık | 4000lüks |
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Yaşam Süresi | 100000 saat |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |