| Süre | 13~15 Saat |
|---|---|
| Aydınlık | 232 lum |
| Işık akısı | 10000lm |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Çalışma Zamanı | 13-15 saat |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| aydınlık | 96 lum |
| Garanti | 1 Yıl |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Gerilim | AC 100-240V |
| IP derecelendirmesi | IP68 |
| Kullanım | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Ürün Adı | Satılık kömür madenciliği lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |