GL2.5-A kablosuz madencilik kapağı lambası, yeraltı madenciliği ve endüstriyel çalışma ortamları için tasarlanmış kompakt ve hafif bir aydınlatma çözümüdür.Bir ana ışık ve altı yardımcı ışıkla donatılmıştır., lamba basit işletim ve güvenilir performansla istikrarlı bir aydınlatma sağlar. Entegre tüm-bir yapısı, uzun süreli rahat giyim sağlamakla birlikte dayanıklılığı arttırır.
2.8Ah şarj edilebilir Li-ion piline ve 15 saate kadar çalışma süresine sahip olan lamba, günlük yeraltı operasyonları için güvenilir bir aydınlatma desteği sağlar.IP67 su geçirmez koruma, nemli ve zorlu ortamlarda güvenli kullanım sağlar.
| Model | GL2.5-A kablosuz madencilik lambası |
| Işık Kaynağı | 1 ana ışık ve 6 adet yardımcı ışık |
| Pil kapasitesi | 2.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışık akımı | 180mA |
| Ana ışığın gücü | 0.65W |
| İlluminum | 85LUM |
| Parlaklık | 4000lux |
| Ana ışığın ömrü | 100000 saat |
| Pil döngüleri | 1000 döngü |
| Çalışma süresi | 12 saat |
| Ağırlık | 126 g |
| Su geçirmez sınıf | IP67 |
| Sertifikalı | CE |
GL2.5-A kablosuz madencilik kapağı lambası, yeraltı ve endüstriyel çalışma ortamlarında profesyonel taşınabilir aydınlatma için tasarlanmıştır.
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler kabul edilir.
A: Örneklere 7-10 gün ve kitlesel üretim zamanına 25-30 gün gerekir.
A: Bizim MOQ EXW örnek için 1 pc; MOQ FOB 200pcs.
A: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile göndeririz. Genellikle gelmesi 5-7 gün sürer.
A: Soruşturma-Onaylama-Proforma Faturayı Gönder-Müşteri Ödeme Yapıyor-Müşterilere Malların Üretimini Düzenle-Onaylama-Bitti.
A: TT, Paypal, Western Union.