| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Gerilim | AC100-240V |
| Işık akısı | 1000lm |
| Lümen | 261 lümen |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Ana Işık Akımı | 600mA-800mA-1100mA |
| Akü kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Modeli | GL2.5-A kablosuz maden lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Parlaklık | 4000lüks |
| ağırlık | 126g |
| Su geçirmez sınıf | IP67 |
| Modeli | GL-WF03 |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3500mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Şarj akımı | 1.5a |
| Işık modları | Döndür - Çift yanıp sönme - Tek yanıp sönme - Alternatif - SOS - Sürekli açık (düşük) - Sürekli açık |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Ürün Adı | Yeniden şarj edilebilir LED madenciler lambası GLT-2 |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Adı | Şarj edilebilir madencilik başlığı lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 18 saat |
| Çalışma zamanı | 10 saat |
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 13 ila 15 saat |
| Ürün Adı | 5000lux madenci şapkası lambası |
|---|---|
| Çalışma zamanı | 10 saat |
| Oled Ekran | - Evet. |
| Özellikler | İyi dokunuşlu silikon düğme kapağı |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Malzeme | ABS |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |