| Modeli | GL8-D Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 15000Lux |
| Pil Kapasitesi | 7.8Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Çalışma zamanı | 10 saat |
|---|---|
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 13 ila 15 saat |
| Işık kaynağı | LED |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| led kaynak | 1 ML ve 2AL |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Malzeme | plastik ve metal |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Süre | 16 saat |
|---|---|
| Garanti | 3-5 yıl |
| Renk sıcaklığı | 5000-6500k |
| Başvuru | Maden endüstrisi |
| aydınlık | 216lum |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lm |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Modeli | GLC-6 kablosuz başlık lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tartmak | 217g |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |