| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Adı | Şarj edilebilir madencilik başlığı lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 18 saat |
| Çalışma zamanı | 10 saat |
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 13 ila 15 saat |
| Model no. | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| IP derecesi | IP68 |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Adı | Satılık kömür madenciliği lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Şarj süresi | 6 saat |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| modeli | Lamba |
|---|---|
| Renk | yeşil |
| Montaj Tipi | Kask Klipsi |
| Tip | far |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Türü | Farlar |
| Ip derecesi | IP67 |
| Güç Kaynağı | LED |