| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Çizgi açısı | 90 derece. |
|---|---|
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| standart voltaj | 3.7V |
| Malzeme | plastik ve metal |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Model NO. | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ip derecesi | IP68 |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,EMC,FCC |
| Kullanımı | Madencilik, kamp, endüstriyel, acil durum, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | Cree LED'i |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C-+45 ° C |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Şarj süresi | 4-6 saat |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| aydınlık | 96 lum |
| Garanti | 1 Yıl |
| Modeli | GL2.5-A kablosuz maden lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Parlaklık | 4000lüks |
| ağırlık | 126g |
| Su geçirmez sınıf | IP67 |