| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Model numarası | GLT-2 |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Uygulama | Madencilik |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
|---|---|
| Akü ömrü | 1200 Döngü |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| Aydınlık | 232lum |
| Montaj türü | Tavan montajı |
| Modeli | GLT-2 Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Parlaklık | 5000lüks |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
|---|---|
| aydınlık | 216lum |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ağırlık | 450g |
| Pil | Lityum pili |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Gerilim | AC 100-240V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Kullanım | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Modeli | GLD-6 Kablolu Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Pil Kapasitesi | 13.6 Ah |
| Parlaklık | 25000 LÜKS |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,EMC,FCC |
| Kullanımı | Madencilik, kamp, endüstriyel, acil durum, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | Cree LED'i |
| Ip derecesi | IP68 |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Ağırlık | 250 gram |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP67 |
| Öğe adı | GLT-2 |