| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Türü | Farlar |
| Ip derecesi | IP67 |
| Güç Kaynağı | LED |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 7800mAh Li-Ion Pil Paketi 18650 |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Ana ışık aydınlık | 216lum |
| Tip | Madenci Kafa Lambası |
| Çalışma saati | 18 saat |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Ana ışık aydınlık | 216lum |
| Tip | Madenci Kafa Lambası |
| Çalışma saati | 18 saat |
| Öğe Adı | GLC-6M |
|---|---|
| Ömür | 100000 saat |
| Modeli | Lamba |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Başvuru | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Ürün Adı | GLT-2 Şarj Edilebilir Akülü Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Ana LED süresi | 14-16 saat |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Voltaj | AC 100-240V |
| Ip derecesi | IP68 |