| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10400mAh şarj edilebilir lityum iyonlu pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/Düşük/Flaşör |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Aydınlık | 216 lümen |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Pil Kapasitesi | 14AH Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 4.07W |
| aydınlık | 530lümen |
| Parlaklık | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| aydınlık | 96 lum |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ömür | 100000 saat |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Ana ışık aydınlık | 216lum |
| Tip | Madenci Kafa Lambası |
| Çalışma saati | 18 saat |
| Model Numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Tavan, duvar, kutup |
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Kapasite | 13.6 Ah |