| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ürün Adı | 5000LUX Led Madenciler Başlık Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ambalaj bilgileri | Bir lamba ve kullanım kılavuzu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Yetenek temini | 10000 PC/Ay |
| Menşe yeri | Çin Şenzen |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
|---|---|
| Düzenlenebilir Başbandı | - Evet. |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Ürün Adı | Şarj edilebilir madenci lambaları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | 25000lux Madenci Kapağı Lambası |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Güç | 3W |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Su geçirmez | IP68 |
| Malzeme | ABS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Ürün Adı | Patlamaya Dayanıklı Madencilik Başlık Lambaları |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Güç | 3W |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Güç kaynağı | Şarj Edilebilir Lityum Pil |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Malzeme | ABS |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/düşük/flaş |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Alçakgönüllü | 216lum |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |