| Lümen | 261 lümen |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Ana Işık Akımı | 600mA-800mA-1100mA |
| Akü kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Model Hayır | GL2.5A |
|---|---|
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Parlaklık | 15000 Lux |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| Pil türü | Lityum İyon |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Aydınlık | 232lum |
| Aydınlatma Süresi | 12 saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Çalışma süresi | 16 ~ 18 saat |
|---|---|
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Ana Işık Akımı | 280mA |
| Ana ışık aydınlık | 169 lum |
| Aydınlatma | 4000 LÜKS |
| Öğe Adı | GL8-C |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Lümen | 261 lümen |
| Su geçirmez | IP68 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |