| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
|---|---|
| Kapasite | 7.8ah |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| CRI | ≥80 |
| Ağırlık | 480G |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Modeli | GL8-C Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 7.8Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Parlaklık | 15000Lux |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Işık kaynağı | LED, ana ışık ve yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Tip | Farlar |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Garanti (yıl) | 1 |
| Model NO. | GLC-6 |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Paketleme Detayları | zayıf - normal - güçlü - aksuli |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Parlaklık | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Süre | 13~15 Saat |
|---|---|
| Aydınlık | 232 lum |
| Işık akısı | 10000lm |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Çalışma Zamanı | 13-15 saat |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir 18650 Li-ion pil |
| Aydınlatma Modları | Normal güçlü |
| LED işletim akımı | 520ma-1200mA-200mA |
| Parlaklık | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Ağırlık | 420g |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Pil | Lityum pili |
| Aydınlık | 232 lum |
| Işık akısı | 1000-10000lm |
| Işık akısı | 1000-10000lm |
|---|---|
| Özellikler | Su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Öğe Adı | GL12-A |