| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 Led F5 RGB ve 1 adet ana ışık ve 6 adet yardımcı ışık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Zayıf-güçlü-yardımcı |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500Lux-6000Lux |
| Işığın parçaları | Yan uyarma ve orta iş aydınlatması |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 LEDS F5 RGB ve 1 PC ana ışık ve 12pcs Yardımcı Işıklar |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Zayıf güçlü-auxiliary soğuk beyaz-auxiliarriary sıcak beyaz |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 100lum-195lum-35lum-60lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 2500Lux-6000Lux-1500Lux-2200Lux |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 13,6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| CRI | RA> 80 |
| Renk sıcaklığı | 5000K-6500K |
| Pil tipi | Lityum iyonu |
|---|---|
| Aydınlık akı | 1000-20000lm |
| Ömür | 100000 saat |
| Renk sıcaklığı | 2700-6500k |
| Pil | Lityum pili |
| Sertifika | CE, |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, |
| Işık kaynağı | 400 adet |
| IP derecesi | IP66 |
| Lamba gövde malzemesi | Alüminyum |
| Sertifika | CE, |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, |
| Işık kaynağı | 576 adet |
| IP derecesi | IP66 |
| Lamba gövde malzemesi | Alüminyum |
| Sertifika | CE, |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, |
| Işık kaynağı | 210 adet |
| IP derecesi | IP66 |
| Lamba gövde malzemesi | Alüminyum |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Model numarası | GLC-6'lar |
| Gerilim | AC85-265V |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Ömür | 100000 saat |
|---|---|
| Çalışma Zamanı | 16 - 18Saat |
| Güç Kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Akü kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |