| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 LEDS Tek Işık ve 12 Beyaz Yardımcı Işık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Soğuk Beyaz-Sıcak Beyaz-Kombinasyon |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 35lum-60lum-90lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500LUX-2000LUX-3000LUX |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C-+45 ° C |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Şarj süresi | 4-6 saat |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Garanti | 2 yıl |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Sertifika | CE, |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, |
| Işık kaynağı | 576 adet |
| IP derecesi | IP66 |
| Lamba gövde malzemesi | Alüminyum |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Tavan, duvar, kutup |
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Kapasite | 13.6 Ah |
| Montaj seçeneği | Tavan montajı/kanca montajı |
|---|---|
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Ürün Adı | Endüstriyel madencilik farları |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |