| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir 18650 Li-ion pil |
| Aydınlatma Modları | Normal güçlü |
| LED işletim akımı | 520ma-1200mA-200mA |
| Parlaklık | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir 18650 Li-ion pil |
| Aydınlatma Modları | Normal güçlü |
| LED işletim akımı | 520ma-1200mA-200mA |
| Parlaklık | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir 18650 Li-ion pil |
| Aydınlatma Modları | Normal güçlü |
| LED işletim akımı | 520ma-1200mA-200mA |
| Parlaklık | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 96 LUM |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Pil Kapasitesi | 14AH Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 4.07W |
| aydınlık | 530lümen |
| Parlaklık | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Su geçirmez kale | IP68 |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| Çalışma süresi | 60 saat-33 saat-22 saat |