| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Güç | 1,05 W |
| Voltaj | 3.7v |
| Battery Types | Rechargeable Lithium-Ion Battery |
|---|---|
| Application | corded cap lamps |
| Charging Time | 6-8 hours |
| Material | ABS |
| Working Time | ≥15 hours |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Model | Lamba |
| Montaj türü | Tavan montajı |
| Işın açısı | 120 derece |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Pil Ömrü | 1000 devir |
| Tip | far |
| aydınlatma derecesi | 4000 LÜKS |
| Işık akısı | 1000-10000lm |
| Ürün Adı | GLD-6 LED Kömür madenciliği ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kapasitesi | 13,6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Güç | 4.07W |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Lamba Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
|---|---|
| IP Derecesi | IP 68 |
| Malzemeler | ABS |
| Yaşam süresi | 100000 Saat |
| Şarj Zamanı | 6 saat |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,EMC,FCC |
| Kullanımı | Madencilik, kamp, endüstriyel, acil durum, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | Cree LED'i |
| Ip derecesi | IP68 |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
| Şok geçirmez | Evet |
| Uyanma zamanı | 16 saat-18 saat |
| Nominal Voltaj | 3.7V |