| Su geçirmez seviye | IP68 |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Akü ömrü | 1200 Döngü |
| Işın açısı | 120 ° |
| Çalışma süresi | 13 saat - 15 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
|---|---|
| Hizmet | OEM/ODM mevcut |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Pil Türü | Lityum iyonu |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Işın açısı | 120 ° |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma Zamanı | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| aydınlık | 221 lümen |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| IP Derecesi | IP 68 |
| Lamba Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
| Şarj üniteleri | 60 birim |
| Şarj üniteleri | 60 birim |
|---|---|
| Döngü Süreleri | 1000 devir |
| Pil ömrü | 1200 Döngü |
| Malzemeler | ABS |
| IP Derecesi | IP 68 |
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
|---|---|
| Öğe Adı | GL2.5-C |
| aydınlık | 216lum |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | silikon |
| Uzunluk | 5 m/rulo, 10 m/rulo |
| kısılabilir | - Evet. |
| Çizgi açısı | 120° |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Renk sıcaklığı | 6000K |
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Çizgi açısı | 120° |
|---|---|
| Giriş Voltajı | AC 220V |
| Malzeme | silikon |
| LED Tipi | smd 5050 |
| CRI | 85+ |