| Adı | LED Madencilik Başlığı Işık |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
| Güç | 3W |
| Ağırlık | 450g |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Pil Türü | Lityum İyon |
|---|---|
| Sertifika | CE,FCC |
| Kullanımı | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | LED |
| Ip derecesi | IP68 |
| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 LEDS Tek Işık ve 12 Beyaz Yardımcı Işık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Soğuk Beyaz-Sıcak Beyaz-Kombinasyon |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 35lum-60lum-90lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500LUX-2000LUX-3000LUX |
| Aydınlık akı | 10000lm |
|---|---|
| aydınlık | 221 lümen |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Işın açısı | 120 ° |
| Çalışma süresi | 16 saat |
| Sertifika | CE, |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, |
| Işık kaynağı | 576 adet |
| IP derecesi | IP66 |
| Lamba gövde malzemesi | Alüminyum |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Adı | Akülü Led Madencilik Işık |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ana ışığın parlaklığım, lux | 5000 LÜKS |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Kullanım ömrü (saat) | ≤50000 saat |
| Ürün Adı | Portatif LED madencilerin baş lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Akü | Lityum pil |
| Malzeme | ABS |
| Pil Kapasitesi | 3.7v |
| uygulanabilir sıcaklık | -20°C~40°C |
|---|---|
| Işık kaynağı ömrü | 100000 saat |
| Ürün Adı | Patlama Dayanıklı LED Fener |
| LED Gücü | 3W |
| Pil Kapasitesi | 6,4Ah / 3,2Ah Li-ion Pil |
| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 Led F5 RGB ve 1 adet ana ışık ve 6 adet yardımcı ışık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Zayıf-güçlü-yardımcı |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500Lux-6000Lux |