| Boyut | Φ54,9 * 256mm |
|---|---|
| LED Gücü | 3W |
| Işık kaynağı ömrü | 100000 saat |
| uygulanabilir sıcaklık | -20°C~40°C |
| Adlık Voltaj | 3,7 V |
| Ürün Adı | GL5-C |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Lümen | 261 lümen |
| Su geçirmez | IP68 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Şarj Rafı/ Şarj İstasyonu |
|---|---|
| Kullanımı | GLT-2 ve kablolu kapak lambaları |
| Şarj üniteleri | 6/ 12/ 24/ 36/ 60/ 96/ 102 adet mevcuttur. |
| Özellikler seçeneği | Tek taraflı/Çift taraflı |
| Çıkış | 4.2V 2A |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA - 800mA |
| Ana ışık gücü | 1,4W - 3W |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Ek Özellikler | Aşırı şarj koruması, Ayarlanabilir parlaklık |
| Darbe dayanımı | 1,5 metreye kadar |
| Lümen | 232 |
| Ürün Adı | Madenci kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel poliester |
| toka malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
| Genişliği | 38mm |
| Uzunluk | 1400mm |
| Renk | Sarı mavi |
|---|---|
| Uygulama | Yeraltı Madenciliği, tünel açma, petrol ve gaz, endüstriyel aydınlatma |
| Çalışma zamanı | ≥13 Saat |
| Şarj Zamanı | ≤8 Saat |
| Çarpma dayanıklılığı | ≥1,5 m |
| Ürün Adı | KL5LM kablolu madencilik ışığı |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Lümen | 216 Lümen |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| uygulanabilir sıcaklık | -20°C~40°C |
|---|---|
| Lamba gövde malzemesi | bilgisayar |
| LED Gücü | 3W |
| Boyut | Φ54,9 * 256mm |
| Adlık Voltaj | 3,7 V |