| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10400mAh şarj edilebilir lityum iyonlu pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10400mAh şarj edilebilir lityum iyonlu pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10400mAh şarj edilebilir lityum iyonlu pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah - 7.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah - 7.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 13-15 saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ürün Adı | Yeraltı kapağı lambası |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Kömür madenciliği ışıkları |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |