| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
|---|---|
| Ağırlık | 420g |
| Ana ışığın ömrü | 100000 saat |
| Lümen | 216 lümen |
| Su geçirmez | IP67 |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 500W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 500W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6600mAh Li-Ion pil takımı |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |