| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Ağırlık | 143g |
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Model numarası | GL2.5-A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Ağırlık | 143g |
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Model numarası | GL2.5-A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ürün Adı | Şarj Rafı/ Şarj İstasyonu |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6, GLC-6 Kablosuz lambalar |
| Şarj üniteleri | 9/ 10/ 12/ 18/ 24/ 30/ 50/ 60/ 100 birim mevcut |
| Özellikler seçeneği | Tek taraflı/Çift taraflı |
| Çıkış | 5V 2A |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Features | Silicon Button Cap With Good Touch |
|---|---|
| Model No | GLC-6 |
| Application | underground lighting,tunnel,coal mining |
| Waterproof Level | IP68 |
| Item Name | GLC-6 |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |