| Ambalaj bilgileri | Düz nötr ambalaj |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda 5000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | GREEN LIGHTING |
| Akü | Lityum pil |
|---|---|
| Işık akışı | 348 lum |
| Çizgi açısı | 120° |
| Güç | 3W |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Adı | Kablosuz kapağı lamba |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ana ışığın parlaklığım, lux | 5000 LÜKS |
| Aydınlatma Modu | Çalışma yardımcı 2 aydınlatma modu |
| Yaşam Süresi | ≤50000 saat |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Malzeme | ABS |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Su geçirmez | IP68 |
| Ürün Adı | Şarj Edilebilir Madencilik Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Su geçirmez | IP67 |
| Ağırlık | 418g |
| Güç kaynağı | Şarj Edilebilir Lityum Pil |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Malzeme | ABS |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
|---|---|
| Lümen | 216 Lümen |
| Ürün Adı | Şarj Edilebilir Madencilik Kablolu Başlık Lambası |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ağırlık | 418g |