| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 16 / 18 saat. |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah / 7.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 25000lux Madenci Kapağı Lambası |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Güç | 3W |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Ürün Adı | kl5lm madencilik lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Parlaklık | 10000lüks |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 3,2Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Pil Türü | Li-ion pil |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh |
| Şarj cihazı | USB şarjı, Kızak şarjı |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| fonksiyon | Madencilik Aydınlatma, endüstriyel, petrol, gaz |
| Ürün Adı | Kablosuz kapak lambası madenciliği |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Satılık kömür madenciliği lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |