| Türü | Şarj edilebilir madencilik farları |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Güç | 0,65W |
| Ağırlık | 143g |
| Yaşam Süresi | 100000 saat |
| Mevcut | 180mA |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 3W |
| aydınlık | 348 lum |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
|---|---|
| Lümen | 216 Lümen |
| Ürün Adı | Şarj Edilebilir Madencilik Kablolu Başlık Lambası |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Yeniden şarj edilebilir LED madenciler lambası GLT-2 |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Türü | Farlar |
| Ip derecesi | IP67 |
| Güç Kaynağı | LED |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Malzeme | ABS |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Su geçirmez | IP68 |