| Çalışma zamanı | 10 saat |
|---|---|
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 13 ila 15 saat |
| Işık kaynağı | LED |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| led kaynak | 1 ML ve 2AL |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
|---|---|
| Düzenlenebilir Başbandı | - Evet. |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Ana ışık gücü | 1,67 W |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
|---|---|
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Malzeme | bilgisayar |
| Uygulama | Madencilik, Tünel Açma, İnşaat |
| Süre | 60 saat -33 saat- 22 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Adı | madencilik baş lambası kablosuz |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Mevcut | 180mA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ağırlık | 143g |
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |