| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Güç | 10W-100W |
| Uygulama | Madencilik, tünel, şantiye |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| aydınlatma derecesi | 7000 lüks |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| standart voltaj | 3.7v |
| Güç | 1,3 W |
| Ürün Adı | KL5LM kablolu madencilik ışığı |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Lümen | 216 Lümen |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lm |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lm |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |