| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Güç | 0,65W |
| Ağırlık | 143g |
| Yaşam Süresi | 100000 saat |
| Mevcut | 180mA |
| Güç | 1,67 W |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil ömrü | 1000 devir |
| Renk | Siyah beyaz |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Li-ion Pil Paketi |
|---|---|
| Ürün Adı | GLC12-A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15Saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Çalışma Zamanı | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| aydınlık | 96 lum |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Şarj edilebilir madenci lambaları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |