| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ürün Adı | Arka Uyarı Işıklı Yarı Kablolu Kapak Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |
| Parlaklık | 200 - 1000 lümen |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Ürün Adı | Portatif LED madencilerin baş lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Akü | Lityum pil |
| Malzeme | ABS |
| Pil Kapasitesi | 3.7v |
| Türü | Yeraltı için madenci kapağı lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Ambalaj bilgileri | Bir lamba ve kullanım kılavuzu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Yetenek temini | 10000 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin Şenzen |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 3W |
| aydınlık | 348 lum |
| Parlaklık | 25000lüks |