| Ürün Adı | Akülü Baret Işıkları |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | GLD-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 600mA-800mA-1100mA |
| Pil Kapasitesi | 13,6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |
| Özellikler | Enerji Tasarrufu, Uzun Ömür, Yüksek Parlaklık |
|---|---|
| Model numarası | GL2.5-A |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Şarj süresi | 6 saat |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Işın açısı | 120 derece |
| Güç | 10-100W |
| Montaj seçeneği | Tavan montajı/kanca montajı |
|---|---|
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, Paypal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | Çin |