| LED Çip | Epistar |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| LED yapılandırması | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED/ metre |
| Güç | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| Aydınlatma rengi | Beyaz / sıcak beyaz / soğuk beyaz / RGB |
| Malzeme | bilgisayar |
|---|---|
| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
| Garanti | 1 yıl |
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Voltaj | 3.7V |
| Malzeme | bilgisayar |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | silikon |
|---|---|
| kısılabilir | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| LED Miktarı | 72 LED/m |
| Ip derecesi | IP68 |
| Giriş Voltajı | AC 220V |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| LED Tipi | smd 5050 |
| Malzeme | silikon |
| Güç | 15W/M |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | LED Madenci Baş Lambası Ekranlı Kablosuz |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Ana ışığın gücü | 1,3 W |
| Sürekli çalışma süresi | >15 |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Uzunluk | 5 m/rulo, 10 m/rulo |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| Malzeme | silikon |
| Renk sıcaklığı | Seçenekler İçin 3000K-20000K |
| Garanti | 1 yıl |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Siyah/Şeffaf |