| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | GLT-2 Akülü Led Madenci Far Kablosuz |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | hafif taşınabilir led madencilik ışığı |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | hafif taşınabilir led madencilik ışığı |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Çalışma zamanı | 10 saat |
|---|---|
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 13 ila 15 saat |
| Işık kaynağı | LED |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| led kaynak | 1 ML ve 2AL |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Sarı/Turuncu/Mavi |
| Işık kaynağı | 16 adet F5 Led |
|---|---|
| Lamba kabuğu rengi | Seçenek için Kırmızı / Mavi / Sarı / Sarı çok renkli |
| Aydınlatma Modları | 9 çeşit aydınlatma modu |
| Voltaj | DC4.5V |
| Güç | 5w |
| Işık kaynağı | 16 adet F5 Led |
|---|---|
| Lamba kabuğu rengi | Seçenek için Kırmızı / Mavi / Sarı / Sarı çok renkli |
| Aydınlatma Modları | 9 çeşit aydınlatma modu |
| Voltaj | DC4.5V |
| Güç | 5w |
| Işık kaynağı | 16 adet F5 Led |
|---|---|
| Lamba kabuğu rengi | Seçenek için Kırmızı / Mavi / Sarı / Sarı çok renkli |
| Aydınlatma Modları | 9 çeşit aydınlatma modu |
| Voltaj | DC4.5V |
| Güç | 5w |
| Işık kaynağı | 16 adet F5 Led |
|---|---|
| Lamba kabuğu rengi | Seçenek için Kırmızı / Mavi / Sarı / Sarı çok renkli |
| Aydınlatma Modları | 9 çeşit aydınlatma modu |
| Voltaj | DC4.5V |
| Güç | 5w |