| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Sarı/Turuncu/Mavi/Yeşil/Kırmızı |
| LED Çip | Epistar |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD5050 |
| LED yapılandırması | Metre başına 60/72 led |
| Güç | 12/ 15 W/m |
| Aydınlatma rengi | Beyaz / sıcak beyaz / soğuk beyaz / RGB |
| LED Çip | Epistar |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD5050 |
| LED yapılandırması | Metre başına 60/72 led |
| Güç | 12/ 15 W/m |
| Aydınlatma rengi | Beyaz / sıcak beyaz / soğuk beyaz / RGB |
| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| aydınlık | 96 lum |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |