| Ürün Adı | Hepsi Bir Yapıda Kablosuz Led Maden Işıkları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 LEDS Tek Işık ve 12 Beyaz Yardımcı Işık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Soğuk Beyaz-Sıcak Beyaz-Kombinasyon |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 35lum-60lum-90lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500LUX-2000LUX-3000LUX |
| Ürün Adı | Led Madenciler Işık |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Satılık LED Akülü Madenciler Lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Adı | Şarj edilebilir madencilik başlığı lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 18 saat |
| Çalışma zamanı | 10 saat |
| Sayısız Aydınlatma Süresi | 13 ila 15 saat |