| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Sarı/Turuncu/Mavi/Yeşil/Kırmızı |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| Çizgi açısı | 120° |
|---|---|
| LED miktarı | 280 LED/m |
| LED Tipi | smd 2835 |
| Giriş Voltajı | AC 220V |
| Ip derecesi | IP68 |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Siyah |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP67 |
|---|---|
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Aydınlatma modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Güç Tüketimi | 3W |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 6.8Ah 3.7V LED madencilik lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |