| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6S madencilik kapağı lambasının şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Lümen | 216 lümen |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Ağırlık | 420g |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Ürün Adı | Şarj Edilebilir Madencilik Kablolu Başlık Lambası |
| Su geçirmez | IP67 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ürün Adı | Yarı İpli Başlık Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ürün Adı | Yarı İpli Başlık Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |