| Pil Kapasitesi | 14AH Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 4.07W |
| aydınlık | 530lümen |
| Parlaklık | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Su geçirmez kale | IP68 |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| Çalışma süresi | 60 saat-33 saat-22 saat |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Ağırlık | 250 gram |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP67 |
| Öğe adı | GLT-2 |