| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | Pc |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | Pc |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| Koruma derecesi | su geçirmez IP68 |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Ayarlanabilir açı | 90 derece |
| Öğe Adı | GLC-6M |
|---|---|
| Ömür | 100000 saat |
| Modeli | Lamba |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Darbe Dayanımı | IK07 |
| Ağırlık | 150-300 gram |
| Darbe Dayanımı | 2 metreden düşme |
|---|---|
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Işın Mesafesi | 200 metre |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| aydınlık | 96 lum |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ağırlık | 150 - 300 gram |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
|---|---|
| 1 m'lik güç, lüks | 5000 LÜKS |
| Ürün Adı | Güvenlik Kask şapka lambaları madencilik için |
| Lümen | 96 LUM |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |