| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
|---|---|
| Malzeme | ABS'ler |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Pil | Lityum pil |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Çalışma Zamanı | 12 saat |
|---|---|
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Kurulum | Tavana montaj, duvara montaj, asılı montaj |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Renk | Sarı mavi |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 50 ° C |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Ürün Adı | Kömür madenciliği ışığı |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | madencilik baş lambası kablosuz |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | madencilik baş lambası kablosuz |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Akülü Madencilik Işıkları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Malzeme | ABS |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |