| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Malzeme | ABS |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Güç | 1,67 W |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ağırlık | 418g |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | 4 saat |
| Ağırlık | 280G |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-Ion Pil Paketi 18650 |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| aydınlık | 216 lümen |
| Parlaklık | 12000lux |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-Ion Pil Paketi 18650 |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| aydınlık | 216 lümen |
| Parlaklık | 12000lux |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/düşük/flaş |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Alçakgönüllü | 216lum |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/düşük/flaş |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Alçakgönüllü | 216lum |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |