| Aydınlatma Modları | Yüksek/düşük/flaş |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Alçakgönüllü | 216lum |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Model Hayır | GLT-7C |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Renk sıcaklığı | 6500K |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Garanti | 2 yıl |
| Öğe Adı | GS12-A |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Lamba gövde malzemesi | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Model no. | GL-AFL-200W/300W/400W/500W |
|---|---|
| Güç | 200W / 300W / 400W / 500W |
| Gerilim | AC100-240V |
| Aydınlık | 26000lm - 65000lm |
| Işık kaynağı | 210pcs-576pcs |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model Hayır | GL8-D |
| Pil tipi | Lityum iyonu |
| Koruma derecesi | su geçirmez IP68 |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |